Stará dlažba? Znova ako nová!

Každá dlažba, či kameň časom zájde, stratí sa jej pôvodný vzhľad, farebnosť, plocha sa zašpiní, špina sa zašliape, škáry sa zanášajú a zarastajú machom, na stojiskách pre autá sú olejové škvrny a celkovo z kedysi tak krásne a nové dlažby máme flakatú nejednotnú plochu prerastajúce machom.

Tak ako čistíme interiér svojho auta, koberce, či sedačky, treba čistiť aj zámkovú dlažbu, či iné exteriérové ​​plochy, teda v prípade, že chceme mať pekné okolí svojho domova, či reprezentatívne priestory firmy.

Ponúkame Vám profesionálne a hĺbkové vyčistenie dlažby. Dlažbu hĺbkovo vyčistíme, odstránime mach, plesne, vyčistíme celej plochy, vyčistíme škáry dlažieb a celkovo obnovíme pôvodný vzhľad Vašej dlažby.

Čistíme zámkovej dlažby, velkoplošené dlažby, skladobnej dlažby, skrátka všetky typy betónových dlažieb, či imitácie kameňov. Rovnako tak profesionálne čistíme kamennej dlažby a plochy z kameňa. Čistíme chodníky, státia pre autá, terasy, pergoly, skrátka všetky exteriérové ​​plochy, vrátane palisád, plotov a pod.

Porovnanie dlažby pred čistením a po čistení

Na obrázkoch môžete vidieť dlažbu pri novostavbe po 5 rokoch používania. Dlažba je už zašlá a v špárach sa tvoria mach. Majiteľ požadoval hĺbkové čistenie, teda obnovenie pôvodného vzhľadu a odstránenie machu zo škár. Posúďte sami obrázok dlažby pred samotným čistením a výsledok po nami realizovanom hĺbkovom vyčistenie dlažby.

Centrum komínov

Všetko pre Váš komín na jednom mieste.